INFORMACE K NÁSTUPU 2. STUPNĚ OD 10. 5.

Vážení rodiče, milí žáci,

od pondělí 10. 5. 2021 se k prezenční výuce ve školách VRACÍ I ŽÁCI 2. STUPNĚ tzv. rotačním způsobem (děti dané třídy se učí týden prezenčně ve škole a následující týden distančně doma).

Žáci 1. stupně od 17. 5. 2021 pokračují v prezenční výuce již bez rotace tříd.

Organizace prezenční výuky na obou pracovištích (neuvedené třídy se učí distančně):

pondělí 10. 5. přijdou přípravné, 3., 4. , 5., 6. a 7. třídy.

pondělí 17. 5. přijdou přípravné, 1., 2., 3., 4., 5, 8. a 9. třídy.

Třídy budou mít prezenční výuku podle platného rozvrhu za dodržování aktuálně platných nařízení. Upravený rozvrh 6. A a 7. A pro týden 10. - 14. 5. pracoviště Gebauerova je k dispozici ZDE.

Prezenční výuky se mohou účastnit jen děti, které budou ve škole před výukou testovány a výsledek jejich testu bude negativní. Testování žáků 2. stupně bude probíhat dvakrát týdně vždy v pondělí a ve čtvrtek. Od 3. května 2021 jsou žáci 1. stupně a přípravné třídy ve školách testováni pouze jedenkrát týdně a to v pondělí. Pokud žák nebude v tyto dny přítomen, bude otestován samostatně v den jeho příchodu.

Rodiče, kteří si nepřejí, aby jejich děti byly testovány, oznámí tuto skutečnost ihned v pondělí osobně nebo telefonicky na svém pracovišti - v tomto případě budou žáci z výuky omluveni.

Žáci, kteří prodělali Covid19 a předloží o tom ve škole lékařské potvrzení, se po 90 dní nemusí testovat.

Jak bude probíhat testování se podívejte zde LETÁK PRO ŽÁKY a LETÁK PRO RODIČE

Další informace k testování naleznete zde:

Prezenční i distanční výuka je povinná.

Informace budou průběžně aktualizovány - sledujte tyto stránky.

Aktualizováno 14. května 2021