Provoz školy od 11. 1. do 15. 1. 2021

Zůstávají v platnosti opatření vyhlášená od 27. 12. 2020, provoz školy je stejný jako minulý týden.

• Prezenční výuka (ve škole – dle platného rozvrhu) bude probíhat pro žáky 1. a 2. tříd a pro děti přípravné třídy.
  • Povinná distanční výuka (učení doma) bude probíhat pro žáky ostatních tříd (3. – 9. ročníku). Zadání pro učení doma najdete v záložce Výuka. Úkoly si můžete vyzvedávat také v tištěné formě ve škole denně do 12 hodin (nejlépe hned v pondělí), nebo dle dohody se svým třídním učitelem a vyučujícím. Současná opatření umožňují konzultace (1 žák - 1 učitel). Pokud o ně máte zájem, kontaktujte své třídní učitele nebo přímo vyučujícího předmětu, ve kterém konzultaci chcete.

Buďte zdraví, učte se, své úkoly včas odevzdávejte a když máte s výukou - úkolem nějaký problém, především komunikujte. Vše se dá vyřešit.