Vzdělávání žáků 2. stupně od 8. 6. 2020

Od 8. června 2020 umožňuje Ministerstvo zdravotnictví žákům 2. stupně opět v omezené míře (formou konzultací a třídnických hodin) navštěvovat školu.

Na obou pracovištích naší školy budeme postupovat takto:

• V pondělí 8. června v 8:45 hodin mohou poprvé přijít žáci šestých a osmých tříd.
  • V úterý 9. června v 8:45 hodin mohou poprvé přijít žáci sedmých a devátých tříd.

Oba dny žáci skončí v 11 hodin. O dalších termínech konzultací budou informováni na této schůzce.

V rámci třídnických prací prodiskutují s třídním učitelem především hodnocení za 2. pololetí a organizaci konce školního roku (možnost konzultací, setkání s vyučujícím navazující na vzdělávání na dálku, vyzvednutí školních potřeb nebo jiných osobních věcí žáků, odevzdání učebnic aj.).

Doporučujeme účast především žákům, kteří měli z nějakého předmětu v 1. pololetí nedostatečnou (5) a všem, kteří chtějí informace o svém závěrečném hodnocení - případně si předložením vypracovaných úkolů známky vylepšit.

Žáci svůj zájem přijít nahlásí svému třídnímu učiteli do pátku 5. 6. 2020.

Do školy s sebou každý žák přinese vyplněné a rodičem podepsané Čestné prohlášení, 2 roušky a sáček na ně a samozřejmě úkoly, které vypracoval. Formulář Čestného prohlášení si můžete vyzvednout ve škole denně od 8 do 12 hodin.

Přijďte si s námi popovídat!

smile wink smile

ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ

Ochrana zdraví a provoz základních škol v období do konce školního roku 2019/2020 - aktualizace od 27. 5. 2020