Dne 11. 12. 2023 se ve školní družině na pracovišti Ibsenova konalo vánoční tvoření. Společně jsme upekli voňavé perníčky, které jsme si dozdobili následující dny. Děti si vyráběly závěsné ozdoby na stromeček, vánoční svícny a vánoční přání pro rodiče.

Dne 24.10.3023 proběhlo ve školní družině na pracovišti Ibsenova halloweenské tvoření. Děti použily při tvoření různorodé materiály a výtvarné techniky. Největší radost měly z „DUŠÍKŮ“, ale nechyběli ani netopýři a dýně. Výtvory si děti odnesly s radostí domů. Poděkování patří paní vychovatelce Kateřině Reslerové za její přístup a trpělivost při tvoření.

Co se děje v naší školní družině, jaký mají děti program a jakým činnostem se věnují vám paní vychovatelky zdokumentovaly. Podívejte se sami :)