Základní škola Ostrava, Gebauerova 8

V listopadu a v prosinci probíhal ve školním klubu turnaj ve stolním tenise. Zájem ze strany dětí byl veliký a zúčastnili se ho především chlapci druhého stupně. Mezi chlapci panovala velká rivalita a při každém zápase byla vidět obrovská touha po vítězství. Nejlepší dva hráči pak sehráli finálový zápas a vítězem se stal Kevin Leško z 8. A. Na druhém místě skončil Honza Gregor z 7. A. Oběma finalistům gratulujeme a předáváme hodnotné ceny.

V příštím školním roce se těšíme na další ročník tohoto úspěšného turnaje!

Dne 11. 12. 2023 se ve školní družině na pracovišti Ibsenova konalo vánoční tvoření. Společně jsme upekli voňavé perníčky, které jsme si dozdobili následující dny. Děti si vyráběly závěsné ozdoby na stromeček, vánoční svícny a vánoční přání pro rodiče.

Dne 24.10.3023 proběhlo ve školní družině na pracovišti Ibsenova halloweenské tvoření. Děti použily při tvoření různorodé materiály a výtvarné techniky. Největší radost měly z „DUŠÍKŮ“, ale nechyběli ani netopýři a dýně. Výtvory si děti odnesly s radostí domů. Poděkování patří paní vychovatelce Kateřině Reslerové za její přístup a trpělivost při tvoření.