Dne 3. října 2024 se uskutečnila inspirativní beseda se zahraničními studenty z programu Erasmus, kteří se zaměřují na teoretické a historické aspekty sociální inkluze v České republice.

V pondělí 9. září nás ve třetí třídě opět navštívili strážníci z Městské policie Ostrava, stejně jako minulý rok. Děti si díky preventivnímu programu "Se strážníky si vím rady" zopakovaly, které předměty jsou pro ně bezpečné a kterým by se měly vyhnout.

Ve středu 28. června se na naší škole konal projektový den s názvem „U nás v Evropě“, kterého se zúčastnili žáci všech tříd 1. i 2. stupně.

Dne 7. června 2024 se na 2. stupni naší školy uskutečnil Mezinárodní den ovzduší. Tento den byl zaměřen na zvyšování povědomí o vlivu lidské činnosti na kvalitu ovzduší a na způsoby jeho ochrany.