Druháčci naší školy se v měsíci dubnu a květnu zúčastnili preventivního programu Městské policie Ostrava „Se strážníky si vím rady 2024“. Strážníci si s dětmi povídali o různých tématech důležitých pro jejich bezpečí. Děti pak s vlastnoručně vyrobenými loutkami sehrály divadelní představení, ve kterých, dle vlastních scénářů, ztvárnily daná témata. Díky finanční dotaci statutárního města Ostravy byly všechny děti odměněny pěknými dárečky.

Reportáž TV Polar můžete vidět ZDE

I v průběhu jarních dní jsme nezůstali sedět jen v lavicích a díky finanční dotaci z projektu Překonáváme handicapy prostředí jsme navštívili spoustu míst v Ostravě i mimo ni.

Jaro je tady a s ním i společné velikonoční tvoření. Opět se do něj společně pustili všichni žáci 2. stupně. Nejen chlapci si z vrbových proutků upletli pomlázku, a nejen děvčata se pustila do pečení beránka, muffinů a lineckého s velikonočním nádechem.

Březen na naší škole byl ve znamení PéBéčka 2024. Máme 11 schválených návrhů, proběhla kampaň a uzavřeli jsme hlasování. Zbývá vyhlásit vítěze a pak zrealizovat projekt/y. Vše můžete sledovat na TÉTO STRÁNCE.