Od pondělí 24. 6. 2024 do čtvrtka 27. 6. 2024 je výuka ve všech třídách zkrácena do 11:40. Bližší informace o plánovaných třídnických pracích podají třídní učitelé. Školní klub a Školní družina budou v provozu do 13:00 hodin.

V pátek 28. 6. 2024 bude 1 vyučovací hodina (do 8:45 hodin) - ukončení školního roku a předání vysvědčení. Provoz Školního klubu a Školní družiny je zrušen.

V pátek 7. 6. 2024 končí výuka ve všech třídách na obou pracovištích z provozních důvodů v 11:40 hodin. Provoz ŠD a ŠK je zkrácen do 13:00 hodin.

V souvislosti s dalším výskytem infekčního onemocnění – žloutenky typu A (nemoc špinavých rukou, virová hepatitis typu A) se hygienická opatření podle pokynů Krajské hygienické stanice MSK se sídlem v Ostravě prodlužují do 30. 6. 2024 (pokud nedojde k dalšímu onemocnění).

Vyhlášená a přijatá hygienická opatření po prvním výskytu onemocnění najdete v ZDE v informaci zveřejněné k 26. 4. 2024.

Ve čtvrtek 23. 5. 2024 se konají na obou pracovištích třídní schůzky a také proběhne 2. kolo voleb do Školské rady. Přijďte se dozvědět, jak se vašim dětem daří ve škole a také zvolit členy školské rady z řad rodičů. Hlasovací lístky i potřebné informace dostanete ve vestibulu u hlavního vchodu na každém pracovišti vždy v době provozu sekretariátu a po dobu třídních schůzek.

Na pracovišti Gebauerova bude do odvolání z organizačních důvodů i nadále zkrácena provozní doba Školního klubu do 14 hodin. O obnovení provozu budou žáci informováni ve škole.

Aktualizace: Provoz obnoven 10. 6. 2024

Výskyt infekčního onemocnění ve škole na pracovišti Ibsenova

V souvislosti s výskytem infekčního onemocnění – žloutenky typu A (nemoc špinavých rukou, virová hepatitis typu A) se přijímají a vyhlašují hygienická opatření podle pokynů Krajské hygienické stanice MSK se sídlem v Ostravě.

Hygienická opatření pro školu budou trvat v termínu od 26. 4. 2024 do 5. 6. 2024 (pokud nedojde k dalšímu onemocnění).

• Všichni žáci školy musí důsledně dodržovat základní hygienické návyky, především důkladné mytí rukou po použití WC a před konzumací stravy. Ve škole bude rozmístěno dostatečné množství desinfekčních prostředků. Nejrizikovější je přenos fekální cestou (dezinfekce toalety, mytí rukou po použití toalety). Nákaza běžnou cestou (kontaktem) je minimální. Pokud chcete ochránit sebe a své blízké, dodržujte zásady správné hygieny a nechte se očkovat.

23. 4. 2024 vyhlásila ředitelka školy řádné volby členů Školské rady za pedagogické pracovníky a za zákonné zástupce žáků na období 12. 7. 2024 – 11. 7. 2027. Další informace o průběhu voleb najdete na záložce Školská rada.

Ve čtvrtek 23. 5. v provozních hodinách sekretariátu a během třídních schůzek proběhne na obou pracovištích 2. kolo voleb - srdečně zveme zákonné zástupce žáků. Přijďte z navržených kandidátů vybrat členy Školské rady.

V souladu s § 24 odst. 2 zák. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje ředitelka školy na 2. a 3. května 2024 ředitelské volno z provozních důvodů. Mimo provoz bude i školní klub a školní družina na obou pracovištích.