Platnost nařízení vlády ČR, které zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole, se prodlužuje do 28. 3. 2021.

Nadále se všichni žáci školy vzdělávají distančně (na dálku z domu).

Ministr zdravotnictví oznámil, že od pondělí začne jednat s ministerstvem školství a budou plánovat návraty žáků do škol. Během dalšího týdne budou dostupné přesnější informace. Sledujte nadále stránky školy.

Na základě krizového opatření vlády ČR  s účinností ode dne 27. února 2021 do 21. března 2021 se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání v základní škole.
Od pondělí 1. března přeruší prezenční školní docházku i žáci přípravky, 1. a 2. ročníků základních škol včetně přípravných ročníků.

Všichni žáci školy přecházejí na distanční vzdělávání - výuku doma.

Stejné opatření zakazuje i provoz školních klubů a školních družin.

Individuální konzultace ve škole jsou odloženy - nyní se nekonají. Dle dohody probíhají konzultace on-line.

Nadále máte možnost si vyzvednout tištěná zadání pro distanční výuku denně mezi 8 a 12 hodinou. V tuto dobu můžete i odevzdávat hotové úkoly (dle pokynů vyučujících).

ZNĚNÍ krizového opatření najdete ZDE

Jarní prázdniny jsou za námi a výuka na školách i po nich pokračuje beze změn. V pondělí 22. února čekáme 1., 2. a přípravné třídy prezenčně ve škole, 3. - 9. třídy se dál učí distančně - doma vypracují zadané úkoly, které najdete v záložce VÝUKA nebo si je můžete vytištěné vyzvednout ve škole od pondělí do pátku mezi 8 a 12 hodinou.

Tento týden od 15. do 21. února jsou jarní prázdniny. Užijte si je, odpočiňte si, užijte si sněhovou nadílku - dodržujte i při dovádění pravidlo 3R (nosit roušky, mýt si ruce a dodržovat dostatečné rozestupy). Dávejte na sebe pozor. 22. února pokračujeme v učení. Předpokládáme, že stále ve stejném režimu, tedy přípravka, 1. a 2. třída ve škole a všichni ostatní distančně.
P. S. Pokud jste s plněním úkolů pozadu, využijte tento týden také k jejich dokončení. V pondělí 22. 2. je poslední termín pro odevzdání.