Úspěchy žáků

Naše škola se může pochlubit žáky, kteří se dokázali prosadit ve školních i mimoškolních aktivitách v místním i evropském měřítku.

Obecně prospěšná společnost Nová škola se sídlem v Praze vyhlásila v květnu 2019 literární soutěž Romano suno, do kterého se přihlásili i žáci 7. a 8. tříd naší školy – pracoviště Ibsenova. Z 303 zaslaných příspěvků ze 41 různých míst republiky byl i jeden vítězný od Tomáše Horváta z 8. třídy, který si cenu osobně vyzvedl na slavnostním vyhlášení v americkém centru v Praze v úterý 10. prosince 2019.

V měsíci říjnu 2019 se v německém Bremenhavenu konalo mistrovství světa v HIP HOPU a ELEKTRIC BOOGIE/POPPING, kde reprezentovali Českou republiku naši žáci; Radek Baláž, Jan Koky a Filip Tancoš. Velkého úspěchu tito chlapci pak dobyli ve stejných disciplínách a za účasti i dalšího spolužáka v listopadu 2019 na mistrovství Evropy v Liberci. Radek Baláž obsadil v tanci mladších žáků 1., 2. a 4. místo, jeho spolužák Marcus Pavel Švenk se umístil na 1., 2. a 6. místě. Jan Koky získal 1. místo v hip hopu a v elektric boogie dvakrát 2. místo.