Vánocemánie 2023 na Ibsence

Aktivity k projektu Vánocemánie probíhaly na pracovišti Ibsenova od 28. 11. do 20. 12. 2023. Vánocemánii na naší škole odstartovala výzdoba školy a třídní učitelé pak společně s žáky začali s výzdobou svých tříd.

Dne 4.12. byly vyhlášeny soutěže o nejhezčí vánoční hvězdu a nejkrásnější vánočně vyzdobenou třídu, do kterých se zapojila celá škola. Ve vánočních dílnách realizovaných v rámci projektu Překonáváme handicapy prostředí si žáci procvičili spolupráci ve skupině, naučili se novým pracovním postupům při zhotovování výrobků, rozvíjeli manuální zručnost, prohloubili si své znalosti tradic a osvojili si estetické cítění.

Vánoční turnaj ve stolním tenise pro žáky 2. stupně odstartoval 12. 12.

Školní vánoční besídka se uskutečnila i přes ztížené podmínky související s rekonstrukcí školy. Žáci jednotlivých tříd  si připravili vystoupení s pásmy koled, písniček a tanců. Velmi krásné bylo také vystoupení tanečního kroužku pana Milana Bindatsche. Posledním bodem programu bylo vyhlášení výsledků soutěží.

V soutěži o „Nejkrásněji vyzdobenou třídu“ se umístili za I. stupeň:

T na 1. místě žáci nultého ročníku a družiny
T na 2. místě žáci prvního ročníku
T na 3. místě žáci druhého ročníku

V soutěži o „Nejkrásněji vyzdobenou třídu“ se umístili za II. stupeň:

T na 1. místě žáci osmého ročníku
T na 2. místě žáci sedmého ročníku
T na 3. místě žáci šestého ročníku

V soutěži o „Nejhezčí vánoční hvězdu“ se umístili za I. stupeň:

T na 1. místě žáci 2. třídy
T na 2. místě žáci 3. třídy
T na 3. místě žáci nultého ročníku a družiny

V soutěži o „Nejhezčí vánoční hvězdu“ se umístili za II. stupeň:

T na 1. místě žáci osmé třídy
T na 2. místě žáci sedmé třídy
T na 3. místě žáci deváté třídy

Vítězové soutěží byli odměněni diplomy a sladkými cenami.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg vanocemaie9.jpg vanocemanie1.jpg vanocemanie2.jpg vanocemanie3.jpg vanocemanie4.jpg vanocemanie5.jpg vanocemanie6.jpg vanocemanie7.jpg vanocemanie8.jpg