Vánoční besídka 2018

V pátek 21. prosince se už tradičně zaplnila tělocvična rodiči, prarodiči a dalšími diváky, aby zhlédli předvánoční vystoupení našich žáků v rámci Vánocemánie.

Po úvodním slovu pana Bindatsche přišli na parket žáci z přípravné třídy, kteří předvedli velmi působivé vystoupení.  Zahanbit se nenechali ani žáci první, druhé a třetí třídy, jež nacvičili pásmo básniček a písniček s vánoční tematikou. Jejich vystoupení všechny přítomné zahřálo u srdíčka. Radost a ocenění si také zasloužili ostatní účinkující, zejména mladší i starší žákyně svým tanečním vystoupením; velkým aplausem byl diváky oceněn pěvecký výkon žákyně ze šesté třídy.  Vystoupení všech dětí bylo velice zdařilé. V samotném závěru besídky byla vyhodnocena soutěž o nejhezčí vánoční výzdobu třídy a vánoční baňku a všichni si popřáli krásné a poklidné vánoční svátky.