Student a Job 2022

Ve dnech 25. a 26. listopadu se v areálu výstaviště na Černé louce v Ostravě konal moravskoslezský veletrh středních a vysokých škol „Student a Job“, který úspěšně navázal na veletrh „Středoškolák, vysokoškolák a PRO JOB“. Tento rok se zde prezentovalo kolem 50 středních škol z Moravskoslezského kraje.

Této akce se již tradičně zúčastnili žáci osmé a deváté třídy, kterým tento veletrh pomohl vybrat nejvhodnější pokračování na střední nebo střední odborné škole. Budoucí studenti zde získali spoustu užitečných informací, mohli si vyzkoušet virtuální realitu, vyrobit dřevěnou krabičku, nechat se učesat anebo nazdobit vánoční perníčky. Zhlédli také zajímavé ukázky sebeobrany, které si připravila Bezpečnostně právní akademie Ostrava a barmanské freestylové vystoupení žáků SOŠ AHOL.

SaJ2.jpg SaJ3.jpg SaJ4.jpg SaJ5.jpg SaJ_1.jpg