Vánoční ringo 2019

Tradiční zakončení každého kalendářního roku na naší škole je věnováno turnaji v ringu a projekcím klasických pohádek. I v letošním roce se ringa zúčastnilo mnoho družstev, především ze 2. stupně a 5. ročníku.

Smíšená tříčlenná družstva mezi sebou soutěžila nejen o drobné věcné ceny, ale především o každoroční právo být zapsán na pamětní totem (obdoba školního Stanley cupu). A jak klání dopadlo? Třetí místo obsadila trojice chlapců z 6. A s kapitánem Kristianem G. Na druhém místě skončila smíšená trojice chlapců z 8. A s kapitánem Zdeňkem J. A kdo zvítězil? Překvapivě chlapci z 6. A, v čele s Denisem D. Všem výhercům gratulujeme, ostatním zúčastněným děkujeme za jejich soutěžení v duchu fair-play, diváky oceňme za jejich neutuchající povzbuzování a nezbývá než popřát klidné vánoční svátky a do nového roku, magického roku 2020, vykročení tou správnou nohou.