Živá knihovna povolání a studijních možností

Žáci devátého ročníku navštívili v úterý 21. 9. 2021 akci s názvem Živá knihovna povolání a studijních možností, která probíhala v prostorách Světa techniky DOV. Podobně jako tomu bylo i v předchozích letech, se žáci seznámili s možnostmi dalšího studia a nejrůznějšími obory, které se prezentovaly na této akci. K vidění byly např. obory svářeč, kadeřník, kosmetička, chemik, autolakýrník, tiskař, tesař či pracovník v ZOO.

Žáci měli možnost pohovořit se studenty těchto oborů a také s vyučujícími na těchto školách, případně si potencionální budoucí povolání „osahat“. Získali tak alespoň trochu představu, co studium těchto oborů nabízí, a věříme, že jim to pomůže při rozhodování o jejich dalším studiu a jejich budoucnosti.

vitkovice.jpg vitkovice1.jpg