Základní škola Ostrava, Gebauerova 8

Celodenní stávka 27. 11. 2023

Vážení rodiče, 

oznamujeme Vám, že dne 27. 11. 2023 vstupuje většina zaměstnanců naší školy do celodenní výstražné stávky vyhlášené Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství. Vzhledem k míře zapojených zaměstnanců nelze v tento den zajistit běžný chod školy ani náležitou bezpečnost a ochranu zdraví žáků školy. Znamená to, že naše základní škola zůstane po celý den uzavřena-včetně školní družiny, školního klubu i školní jídelny. Bližší informace, které nás k zapojení do stávky vedou, jsou uvedeny v dokumentu Oznámení rodičům. Informace Českomoravského odborového svazu pracovníků ve školství jsou uvedeny v dokumentu Dopis rodičům.

Děkujeme za pochopení. 

Mgr. Radka Hanusová, ředitelka školy.

Mgr. Jan Nykl-koordinátor stávkového výboru.

Mgr. Karel Oprchal-koordinátor stávkového výboru.