INFORMACE RODIČŮM A ŽÁKŮM K PRŮBĚHU ŠKOLNÍHO ROKU 2020/2021 S OHLEDEM NA SITUACI COVID-19

Vážení zákonní zástupci,

v souvislosti s manuálem vydaným MŠMT – Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19 – upřesňujeme podmínky pro nástup našich žáků do školy.

• Vyučování bude probíhat dle rozvrhu hodin tak, jak jste byli dosud zvyklí, zájmová činnost ve školní družině, ve školním klubu a kroužcích bude zajištěna v plném rozsahu za dodržení přísných hygienických opatření.
  • Prosíme, pokud se změní vaše kontaktní údaje (telefonní číslo, adresa, popřípadě e-mailová adresa), nahlaste nové ihned škole, abychom vás mohli informovat v případě změny zdravotního stavu vašich dětí.
  • Čtěte pravidelně informace v žákovské knížce a sledujte také web případně facebookovou stránku školy.
  • Pokud dojde v rámci krizových či mimořádných nařízení k omezení osobní přítomnosti žáků ve školách (např. karanténa, uzavření škol a pod.) a bude zavedena distanční výuka, žáci mají povinnost se jí účastnit (na základě zákona č. 349/2020 Sb. - upravený Školský zákon).
  • Do budov školy nebude umožněn vstup cizím osobám, a to ani v případě zákonných zástupců (pouze po telefonické domluvě a mimo vyučování).

Podrobnější informace najdete v přiložených dokumentech:

Manuál, Provoz školy, Informace rodičům