Výuka od pondělí 30. listopadu 2020

Vážení rodiče,

přinášíme slíbené informace k provozu školy od příštího týdne, od pondělí 30. listopadu 2020.

Třídy budou vzdělávány tímto způsobem:

Přípravné třídy –  prezenčně ve škole, vzdělávání probíhá bez mísení tříd (homogenní skupiny) podle platného rozvrhu, zakázán je zpěv a sportovní aktivity, ale hudební výchova i tělesná výchova zůstává v rozvrhu a dojde k úpravě náplně těchto předmětů.

1. – 5. ročník – třídy prezenčně ve škole, vzdělávání probíhá bez mísení tříd (homogenní skupiny) podle platného rozvrhu, zakázán je zpěv a sportovní aktivity, ale hudební výchova i tělesná výchova zůstává v rozvrhu a dojde k úpravě náplně těchto předmětů.

9. ročník – třídy prezenčně ve škole, vzdělávání probíhá bez mísení tříd (homogenní skupiny) podle platného rozvrhu, zakázán je zpěv a sportovní aktivity, ale hudební výchova i tělesná výchova zůstává v rozvrhu a dojde k úpravě náplně těchto předmětů.

6. –  8. ročník – bude fungovat podle rotačního systému, kdy jeden týden bude třída prezenčně ve škole a druhý týden bude na distančním vzdělávání. Prezenční vzdělávání probíhá bez mísení tříd (homogenní skupiny) podle platného rozvrhu, zakázán je zpěv a sportovní aktivity, ale hudební výchova i tělesná výchova zůstává v rozvrhu a dojde k úpravě náplně těchto předmětů. Vyučující v jednotlivých předmětech zadají úkoly pro distanční vzdělávání, které žáci budou plnit v následujícím týdnu.

Rozpis výuky do konce kalendářního roku při zachování současných pravidel:

ročník

30. 11. – 4. 12.

7. 12. – 11. 12.

14. – 18. 12.

21. – 22. 12.

6.

úkoly na webu

7.

úkoly na webu

8.

ve škole

!!! Připomínáme, že pro všechny žáky vzdělávající se prezenčně ve škole (včetně konzultací) platí nutnost mít ve třídě i ve společných prostorách nasazenou roušku. Týká se to i pobytu venku, pokud nemají děti větší rozestupy než 2 metry. Roušku lze samozřejmě sundat při konzumaci jídla (svačina, jídelna).

Během výuky je povinné pravidelně větrat. Přizpůsobte tomu oblečení dětí.

Škola bude dále věnovat velkou pozornost úklidu.

Školní družina je v běžném provozu za zvýšených proti epidemiologických opatření (homogenní skupiny).

!!! Při příchodu do školy sledujte značení a respektujte pokyny pracovníků školy, kteří vás budou navigovat, kterým vstupem a kam máte jít.