VÝUKA JARO 2021 - týden 12. - 16. 4.

A je to tady - 1. stupeň a přípravné třídy se vrací za ministerstvem zdravotnictví daných podmínek do školy. Povinné je testování před výukou dvakrát týdně a rotační (střídavá) výuka - týden ve škole, týden doma. V pondělí na obě pracoviště nastoupí 3., 4. a 5. třídy. Vezměte si s sebou věci podle pondělního rozvrhu, hotové úkoly z minulého týdne a nezapomeňte také 2 roušky.

Zbylé třídy 1. stupně - 1. a 2. třídy a celý 2. stupeň pokračují v již známé distanční výuce. Níže najdete zadání úkolů na další týden a s ním i pokyny svých učitelů. Pro vytištěná zadání si opět můžete přijít do školy a stejně tak je i odevzdávat. Nadále jsou možné konzultace ve škole. Žáci 2. stupně, kteří mají zájem o konzultace - může se stát, že učitel, za kterým přijdete, bude právě učit na 1. stupni, domlouvejte se předem nebo počítejte s tím, že na něj chvíli počkáte.

Připomínáme, že pokud jste nemocní a nemůžete úkoly v termínu vypracovat, rodiče vás musí včas omluvit - zavolat do školy. Stejně tak rodiče, kteří si nepřejí, aby jejich dítě bylo testováno, musí toto škole oznámit hned první den prezenční výuky.

Těšíme se na vás a doufáme, že brzy uvidíme ve škole i žáky 2. stupně!!!

Úkoly na týden 12. - 16. dubna (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A