VÝUKA ZIMA 2021, týden 25. - 28. 1.

I v tomto týdnu je prezenční výuka povolena pouze žákům 1., 2. a přípravné třídy a většina žáků školy pokračuje ve výuce distanční. 3. - 9. třídy opět vypracují zadané úkoly, které najdou v tabulce níže. Úkoly si můžete vyzvedávat také v tištěné formě ve škole denně do 12 hodin (nejlépe hned v pondělí), nebo dle dohody se svým třídním učitelem a vyučujícím. Připomínám, že máte možnost domluvit si konzultaci s vyučujícím 1 žák - 1 učitel, při které vám rádi vysvětlíme učivo, kterému jste neporozuměli.

Na čtvrtek 28. ledna je plánováno vydávání vysvědčení - u nás výpisu z vysvědčení za první pololetí. Kvůli proti epidemiologickým opatřením si jej nebudete přebírat všichni najednou ve své třídě, ale podle harmonogramu v uvedených časech jednotlivě. Dodržte tyto časy.

Harmonogram rozdávání výpisu z vysvědčení: pracoviště Gebauerova, pracoviště Ibsenova

V pátek 29. ledna 2021 jsou pololetní prázdniny.

Bližší informace k další organizaci výuky budeme zveřejňovat průběžně, jakmile je ministerstvo zveřejní. Sledujte proto pravidelně webovou nebo facebookovou stránku školy.

Úkoly na týden 25. - 28. ledna (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

3. A