VÝUKA ZIMA 2021, týden 18. - 22. 1

Kluci a holky, naši milí žáci,

chtěli bychom ocenit vaši práci a přístup ke vzdělávání na dálku v době distanční (vzdálené) výuky v průběhu prvního pololetí letošního školního roku. To bylo opět velmi netradiční, nemyslíte? Zase jste museli nejprve zasednout do školních lavic a učit se tak, jak jste byli vždy zvyklí, abyste za pár týdnů přešli na distanční výuku, později nahrazenou střídavou, a první pololetí zakončili opětovnou distanční výukou. Přejme si tedy, abychom se v tom druhém viděli častěji ve třídách než mimo ně… 😊

Velmi si uvědomujeme, že to pro vás a vaše rodiče nebylo vždy jednoduché období. Pro nás, učitele, také ne. Věříme však, že i distanční výuka měla smysl a všechny nás něco nového naučila.

Nicméně…

Budeme rádi, když nám o této výuce poskytnete zpětnou vazbu i vy, aby byla naše spolupráce ve 2. pololetí školního roku ještě přínosnější. Je to přeci i vaše škola!

Vaším úkolem tohoto týdne bude jediné - zamyslete se nad uplynulým obdobím a vytvořte své sebehodnocení. Aby to pro vás nebylo příliš těžké, zvolili jsme metodu výběru slov, doplnění věty, či souvětí, vašeho stručného slovního vyjádření. Formulář si vytištěný můžete vyzvednout ve škole, nebo si vezměte čistý velký papír a podle vzoru jej vytvořte. Hotová sebehodnocení odevzdáte ve škole nebo odešlete svým třídním učitelům do pondělí 25. ledna, kdy pro vás budou, jako obvykle v těchto časech, připravena zadání úkolů na další týden.

Klikni na svou třídu a stáhni si formulář sebehodnocení.

Gebauerova Ibsenova
3. A 3.