Základní škola Ostrava, Gebauerova 8

Projekt Překonáváme handicapy prostředí

Poslední čtvrtletí školního roku si žáci na obou pracovištích užívají zážitkové učení, které jim umožňuje dotace získaná v rámci projektu Překonáváme handicapy prostředíVyrazili si netradičně zasportovat do HopJump arény, Laser game arény, na ledovou plochu zimního stadionu i do dětského parku Žirafa. Navštívili Divadlo 12 i Divadlo loutek, Hasičské muzeum, vyhlídku Nové radnice i workshopy SVŠ Ostrčilova a program v Planetáriu. Projekt umožnil i vyjet mimo Ostravu a tak naše děti už viděly hrady Bouzov i Sovinec, ZOO Lešnou i hlavní město Prahu. Podrobnější zprávy o těchto aktivitách najdete v záložkách Akce školy - Gebauerova a Akce školy - Ibsenova.

V rámci projektu nás čeká ještě hodně skvělých zážitků a nových míst, na která se všichni těšíme.