Úkoly na 12. týden

Začíná poslední měsíc školního roku, na který určitě budeme dlouho vzpomínat, protože takový rok ještě nikdo z nás nezažil. Doufáme, že jste tuto zvláštní situaci ve zdraví zvládli a i si z učení na dálku něco zapamatovali. Dnes zveřejňujeme poslední zadání. Vyučující v něm shrnují, co jste se během uplynulých jedenácti týdnů učili a také, které úkoly byste měli co nejdříve odevzdat, pokud jste tak už neudělali.

Připomínám, že i žáci 2. stupně budou mít od 8. června možnost přijít do školy. Podrobnosti včetně požadavků najdete v záložce Aktuality.

Úkoly na 12. týden (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A

2. A

3. A

4. A

5. A

6. A

7. A

8. A

9. A

přípravná třída

2. třída

3. třída

4. třída

5. třída

6. třída

7. třída

8. třída

9. třída

Milé dětičky, protože je tady 1. červen, váš svátek,

přejeme vám všem hodně pevné zdraví, skvělé zážitky, dobré kamarády a milující rodinu ♥.