Úkoly na 4. týden (6. - 12. dubna)

Zdravíme všechny zájemce o studium (jinak byste na této stránce nebyli).

Po týdnu vám přinášíme další úkoly a chceme také připomenout, že ti, kteří nemají možnost si je vytisknout a raději by pracovali se zadáním na papíře, si mohou zajít do školy (v pracovní dny mezi 8 a 12 hodinou, na pracoviště Ibsenova raději volejte předem) a tam dostanou vytištěné zadání úkolů pro svou třídu. Pokud potřebujete nějakou radu, kontaktujte svého třídního učitele, nebo se nás ptejte na FB ZŠ Gebauerova.

Tato nikým neplánovaná a nechtěná situace nejsou prázdniny. Pokuste se každý den nějaké úkoly vyřešit, něco napsat, přečíst, abyste se udrželi v pravidelném vzdělávání i bez možnosti docházet do školy. Určitě jste mezi sebou v kontaktu alespoň elektronicky, tak si vzájemně pomáhejte, řešte úkoly společně, jak to už umíte ze školy. Určitě to zvládnete ♥ Užijte si letošní nezvyklé Velikonoční svátky, dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Úkoly na 4. týden (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A