Úkoly na 5. týden (13. - 19. dubna)

Už jste doma 33 dnů. Současná situace je velkou výzvou nejen pro vás, žáky naší školy, ale samozřejmě i pro vaše rodiče a pro nás učitele. Snažíme se neustále v týdenních plánech zadávat učivo a úkoly tak, aby pro vás byly zvládnutelné. Většina z nás, učitelů, přidává nějaký kontakt, část tříd má vytvořené své skupiny na Facebooku. Pište nám, pokud něčemu nerozumíte, něco nevíte, na něco se chcete zeptat.

Nezapomínejte na výuku připravovanou Českou televizí na programu ČT2. Od 9 hodin UčíTelka pro 1. stupeň (opakování neublíží ani 2. stupni), od 12 do 15 hodin pak následuje blok naučných pořadů pro 2. stupeň. V úterý a ve čtvrtek vždy ve 14 hodin na programu ČT1 najdete opakování k přijímacím zkouškám - tady najdete přehled všech dílů s výkladem, zadáním i řešením úloh a online diskuzí z českého jazyka a z matematiky.

Přejeme vám všem hlavně hodně zdraví, dodržujte vládou nařízená omezení, noste roušky a buďte na sebe i své okolí opatrní. Na stránkách vlády ČR najdete všechna nařízení a především to, co aktuálně platí.

Úkoly na 5. týden (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A