Úkoly na 8. týden

Začal další měsíc výuky na dálku. A my zveřejňujeme již 8. zadání - podklady pro domácí samostudium. Opět připomínáme, že si zadání můžete vyzvednout vytištěné ve škole. Rádi vám s učením pomůžeme, kontaktujte svého učitele (jak to udělat je vždy součástí zadání úkolů), popř. napište zprávu na FB stránce školy, ve skupině vaší třídy nebo zavolejte do školy.

Preventivní opatření se začínají rozvolňovat, podle prozatím zveřejněných informací by měli mít možnost návratu do škol nejdříve žáci prvního stupně. Jakmile dostaneme adekvátní informace a metodické pokyny k provedení takového návratu, budeme vás informovat. A teď se již pusťte do dalších úkolů. Ať se vám učení daří, buďte zdraví!!!

Úkoly na 8. týden (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A