VÝUKA JARO 2021 - týden 10. - 14. 5.

Pokračuje režim rotační výuky na 1. stupni a prezenční výuky přípravných tříd, začíná režim rotační výuky na 2. stupni. Před prezenční výukou v pondělí proběhne samotestování žáků všech tříd na prezenční výuce. Žáci 1. stupně a přípravné třídy se testují jedenkrát týdně (v pondělí), žáci 2. stupně se testují dvakrát týdně (pondělí a čtvrtek).

Výuka v tomto týdnu probíhá následovně:

• přípravná třída prezenčně ve škole
  • 3., 4., 5., 6. a 7. třída prezenčně ve škole (rotace - příští týden od 17. 5. budou doma na distanční výuce)
  • 1., 2., 8. a 9. třída distančně doma (rotace - příští týden od 17. 5. budou prezenčně ve škole)

Prezenční výuka je povinná. Nemůžete-li přijít do školy, musí vás rodiče omluvit a zavolat do školy. V důsledku protiepidemických opatření došlo k úpravě rozvrhu 6. A a 7. A na pracovišti Gebauerova. Rozvrh najdete ZDE

Rodiče, pokud nesouhlasíte s testováním svých dětí, ihned v pondělí o tom informujte školu. Dítě bude omluveno z výuky ve škole, ale bude se nadále vzdělávat doma.

Pokud jste prodělali onemocnění Covid 19, přineste lékařské potvrzení a 90 dní od nemoci se nemusíte testovat.

Distanční výuka je povinná. Jste-li nemocní, musí vás rodiče omluvit - zavolat ihned na začátku nemoci do školy.

Připomínáme, že si zadání distanční výuky můžete vyzvedávat vytištěné ve škole denně od 8 do 12 hodin. Úkoly plňte a odevzdávejte vypracované podle pokynů vyučujících.

Při rotační výuce celé školy jsou konzultace organizačně náročné, pokud je nutně potřebujete, kontaktujte své vyučující ve škole nebo online a domluvte se předem.

Sledujte naše stránky, budeme vás o průběhu výuky informovat. Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Úkoly na týden 10. - 14. května (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A