Úkoly na 9. týden

Máme za sebou 61 dnů výuky na dálku - výuky doma. Přesně tolik dnů budou trvat i letošní letní prázdniny. My, a doufáme že ani vy, teď ještě neodpočíváme. I v této neobvyklé situaci je třeba se dále vzdělávat. Snažit se podle svých možností plnit úkoly, opakovat, číst, počítat. Pokud to neděláte, ztracený čas vám nikdo nevrátí.

Vláda pomalu rozvolňuje nařízená opatření, upravili harmonogram uvolňování, ale dál platí různá omezení. Aktuálně platná nařízení můžete vždy najít na internetových stránkách vlády - vlada.cz Také školám je postupně umožněno otevřít pro své žáky. Sami si můžete prohlédnout upravený harmonogram uvolnění škol a školských zařízení. Sledujte pravidelně stránky školy, především záložku AKTUALITY, kde se o možnosti návratu do školy a podmínkách, které musíte splnit, dočtete. Od 11. května vláda umožňuje návrat do základní školy žákům 9. ročníku za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školu. My ostatní se dále budeme setkávat zatím jen vzdáleně.

Úkoly na 9. týden (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A