VÝUKA JARO 2021 - týden 19. - 23. 4.

Výuka v tomto týdnu probíhá následovně:

• přípravná třída prezenčně ve škole
  • 1. a 2. třída prezenčně ve škole (rotace - příští týden od 26. 4. budou doma na distanční výuce)
  • 3., 4. a 5. třída distančně doma ( rotace - příští týden od 26. 4. budou prezenčně ve škole)
  • celý 2. stupeň ( 6., 7., 8., a 9. třídy) pouze distančně doma.

Distanční výuka je povinná. Úkoly plňte a odevzdávejte v termínu. Jste-li nemocní, musí vás rodiče omluvit na začátku nemoci.

Prezenční výuka je povinná. Nemůžete-li přijít do školy, musí vás rodiče omluvit a zdůvodnit vaši nepřítomnost. Dle nařízení vlády se musí žáci v pondělí a čtvrtek při prezenční výuce testovat (bližší informace ZDE). Rodiče, pokud nesouhlasíte s testováním svých dětí, ihned v pondělí o tom informujte školu.

Připomínáme, že si zadání distanční výuky můžete vyzvedávat vytištěné ve škole denně od 8 do 12 hodin. Odevzdávejte dle pokynů vyučujících.

Všem žákům nabízíme konzultace ve škole - domluvte se předem s vyučujícím.

Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Úkoly na týden 19. - 23. dubna (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

3. A