VÝUKA PODZIM 2020, týden 9. - 13. 11.

Milí žáčci, žáci, studenti, je to tady zase. V tabulce níže najdete souhrn úkolů pro jednotlivé třídy na následující týden. Úkoly si můžete vyzvedávat také v tištěné formě ve škole dle dohody se svým třídním učitelem, vyučujícím a nebo vždy v pondělí mezi 10 a 12 hodinou. Přípravné, 1. a 2. třídy tady úkoly nenajdou, dle vzájemné dohody pracují jiným způsobem.

Připomínáme, že máte povinnost úkoly plnit a za dobu výuky doma budete také dostávat známky. Splněné úkoly se odevzdávají dle domluvy. Pokud vám něco není jasné, nevíte kdy, jak, komu předat, kontaktujte nás (především své učitele a třídní učitele) a ptejte se.

Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Úkoly na týden 9. - 13. listopadu (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

3. A