VÝUKA JARO 2021 - týden 26. - 30. 4.

Pokračuje režim rotační výuky na 1. stupni, distanční výuky na 2. stupni a prezenční výuky přípravných tříd. Před prezenční výukou v pondělí a čtvrtek proběhne samotestování, které už si všechny děti na 1. stupni vyzkoušely a skvěle ho zvládly.

Výuka v tomto týdnu probíhá následovně:

• přípravná třída prezenčně ve škole
  • 3., 4. a 5. třída prezenčně ve škole (rotace - příští týden od 3. 5. budou doma na distanční výuce)
  • 1. a 2. třída distančně doma (rotace - příští týden od 3. 5. budou prezenčně ve škole)
  • celý 2. stupeň (6., 7., 8., a 9. třídy) pouze distančně doma.

Prezenční výuka je povinná. Nemůžete-li přijít do školy, musí vás rodiče omluvit a zavolat do školy. Rodiče, pokud nesouhlasíte s testováním svých dětí, ihned v pondělí o tom informujte školu, je třeba si také vyzvednout podklady a zajistit, aby se dítě nadále vzdělávalo doma.

Distanční výuka je povinná. Jste-li nemocní, musí vás rodiče omluvit - zavolat ihned na začátku nemoci do školy.

Připomínáme, že si zadání distanční výuky můžete vyzvedávat vytištěné ve škole denně od 8 do 12 hodin. Úkoly plňte a odevzdávejte vypracované podle pokynů vyučujících.

Všem žákům na distanční výuce nabízíme konzultace ve škole nebo online. Část učitelů učí prezenčně a konzultace probíhají v režimu 1 na 1, proto je nutné se domluvit předem s vyučujícím a on rozhodne o způsobu i termínu.

V minulém týdnu zveřejnila vláda část "balíčků" rozvolňování a tak snad brzy uvidíme ve škole i žáky 2. stupně. Sledujte naše stránky, budeme vás o průběhu výuky informovat.

Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Úkoly na týden 26. - 30. dubna (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A