VÝUKA JARO 2021, týden 6. - 9. 4.

Výuka v tomto týdnu pokračuje zatím beze změn, všechny třídy školy se vzdělávají distančně - tedy na dálku. V tomto týdnu se rozhodne, zda se od 12. dubna do škol vrátí žáci 1. stupně. Podle předběžných informací by po obnovení prezenční výuky měli do školy chodit v střídavém režimu - týden ve škole, týden doma. Sledujte proto pravidelně webovou nebo facebookovou stránku školy, kde vás budeme o změnách v organizaci výuky včas informovat.

Připomínáme, že jako každý týden si zadání distanční výuky můžete vyzvedávat vytištěné ve škole denně od 8 do 12 hodin (tentokrát nejdřív v úterý, abyste vše stihli v klidu vypracovat). Odevzdávejte dle pokynů vyučujících. Konzultace ve škole probíhají po předchozí domluvě s vyučujícím.

Připomínáme, že pokud jste nemocní a nemůžete úkoly v termínu odevzdat, rodiče vás musí včas omluvit - zavolat do školy. Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Úkoly na týden 6. - 9. dubna (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A