VÝUKA ZIMA 2021, týden 1. - 5. 3.

Od pondělí 1. 3. se zpřísňují proti epidemiologická opatření vydaná vládou ČR a i 1., 2. a přípravné třídy přecházejí na distanční výuku. Protože toto nařízení bylo vydáno teprve v pátek v noci, zadání distanční výuky pro tyto třídy bude na stránky školy doplněno během pondělka 1. 3. Nadále si úkoly můžete vyzvedávat vytištěné ve škole denně od 8 do 12 hodin (nejlépe hned v pondělí). Konzultace ve škole jsou kvůli vydaným nařízením odloženy, probíhají pouze on-line. Dodržujte zpřísněná nařízení a určitě se brzy zase uvidíme ve škole. Zůstaňte co nejvíce doma, věnujte se úkolům, něco si přečtěte. Víte, že distanční výuka je povinná a jste za ni hodnoceni. Ztracený čas nejde vrátit a mnozí z vás to dobře ví. Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Informace o případných změnách organizace výuky budeme zveřejňovat průběžně. Sledujte proto pravidelně webovou nebo facebookovou stránku školy

Úkoly na týden 1. - 5. března (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A