VÝUKA ZIMA 2021, týden 8. - 12. 3.

Výuka pokračuje ve stejném režimu, podle vládou ČR vydaného nařízení, zatím do 21. 3. se všechny třídy školy vzdělávají distančně - tedy na dálku.

Úkoly si můžete vyzvedávat vytištěné ve škole denně od 8 do 12 hodin (nejlépe hned v pondělí, aby jste vše stihli v klidu vypracovat). Odevzdávejte dle pokynů vyučujících. I my, učitelé, musíme dodržovat zpřísněná opatření a nejsme ve škole tak často, jak jste byli zvyklí. Pokud je to možné, odevzdávejte úkoly elektronicky. Konzultace ve škole jsou kvůli vydaným nařízením odloženy, probíhají pouze on-line.

Už to bude rok, kdy 11. 3. 2020 vláda poprvé uzavřela školy. Dodržujte zpřísněná nařízení, ať se brzy zase uvidíme ve škole. Každý den si udělejte pár úkolů. Víte, že distanční výuka je povinná a jste za ni hodnoceni. Ztracený čas nejde vrátit. Nezapomeňte, že pokud jste nemocní a nemůžete úkoly v termínu udělat, rodiče vás včas musí omluvit třídnímu učiteli. Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Informace o případných změnách organizace výuky budeme zveřejňovat průběžně. Sledujte proto pravidelně webovou nebo facebookovou stránku školy

Úkoly na týden 8. - 12. března (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A