VÝUKA ZIMA 2021, týden 8. - 12. 2.

Výuka pokračuje beze změn. 1., 2. a přípravné třídy prezenčně ve škole, 3. - 9. třídy distančně - doma vypracují níže zadané úkoly. Jak již víte, úkoly si můžete vyzvedávat v tištěné formě ve škole denně od 8 do 12 hodin (nejlépe hned v pondělí), nebo dle dohody se svým třídním učitelem a vyučujícím. Připomínáme, že všichni máte možnost domluvit si konzultaci s vyučujícím daného předmětu, při které vám rádi vysvětlíme učivo, kterému jste neporozuměli. Kvůli proti epidemiologickým opatřením může při konzultaci být 1 žák - 1 učitel.

A také připomínáme, že distanční výuka je povinná, jste za ni hodnoceni. Případné problémy můžeme společně vyřešit, pokud budete komunikovat a o problémech svým vyučujícím včas řeknete/napíšete. Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

Informace o změnách organizace výuky budeme zveřejňovat průběžně. Sledujte proto pravidelně webovou nebo facebookovou stránku školy

Úkoly na týden 8. - 12. února (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

3. A