Úkoly na 6. týden (20. - 26. dubna)

Další týden školy na dálku je za námi. Tento týden Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy dál intenzivně spolupracovalo s ministerstvem zdravotnictví a epidemiology ohledně uvolňování mimořádných opatření v oblasti školství. Určitě jste i vy zaslechli nebo zahlédli plánovaný harmonogram uvolňování. V závislosti na vývoj epidemiologické situace může být aktualizován nebo doplněn. Vše se stále upřesňuje a plánuje a tak vaším úkolem i nadále zůstává plnit úkoly a ptát se, pokud vám něco není jasné. Většina vyučujících vám na sebe dala kontakt, můžete volat do školy, psát ve skupinách na Facebooku, poslat zprávu stránce naší školy na Facebooku. Připomínám, že i nadále (nejlépe po předchozím zavolání) si můžete úkoly vyzvednout ve škole vytištěné. Dávejte na sebe pozor, dodržujte vládou ČR nařízená mimořádná opatření, která najdete třeba na stránkách vlády TADY a buďte zdraví.

Úkoly na 6. týden (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A