Základní škola Ostrava, Gebauerova 8

VÝUKA JARO 2021, týden 22. - 26. 3.

Výuka i tomto prvním jarním týdnu pokračuje beze změn, všechny třídy školy se vzdělávají distančně - tedy na dálku. Vláda prodloužila zákaz přítomnosti žáků ve škole do 28. 3. 2021. V tomto týdnu by mělo ministerstvo zdravotnictví a školství společně plánovat harmonogram návratu do škol, což ale neznamená, že se uvidíme již příští pondělí. Sledujte proto pravidelně webovou nebo facebookovou stránku školy, kde vás budeme o změnách v organizaci výuky včas informovat.

Připomínáme, že jako každý týden si zadání distanční výuky můžete vyzvedávat vytištěné ve škole denně od 8 do 12 hodin (nejlépe hned v pondělí, abyste vše stihli v klidu vypracovat). Odevzdávejte dle pokynů vyučujících. I my, učitelé, musíme dodržovat zpřísněná opatření a nejsme ve škole každý den. Pokud je to možné, odevzdávejte úkoly elektronicky. Konzultace ve škole jsou kvůli vydaným nařízením odloženy, probíhají pouze on-line.

Připomínáme, že pokud jste nemocní a nemůžete úkoly v termínu odevzdat, rodiče vás musí včas omluvit - zavolat do školy. Dávejte na sebe pozor a buďte zdraví!!!

 

 

Úkoly na týden 22. - 26. března (klikni na svou třídu a ukáže se ti dokument ve formátu PDF se zadáním):

Gebauerova Ibsenova

1. A

2. A

3. A

4. A

5. A

6. A

7. A

8. A

9. A

1. třída

2. třída

3. třída

4. třída

5. třída

6. třída

7. třída

8. třída

9. třída